Řecké večery

Termíny jsou uvedeny v Diáři.
Změna programu vyhrazena, pro aktuální informace sledujte naše stránky.

Místo
Klub Lávka, Novotného lávka 1, Praha 1- viz mapa

Od 2023 se budou řecké večery konat v Kulturním domě Barikádníků (tzv. Barča) na Praze 10.
Saratovská 3420/2a, 100 00 Praha 10
http://kdbarikadniku.cz/

Vstupenky
Můžete zakoupit v pokladně Klubu Lávka nebo přímo na místě.
Pro platící na místě doporučujeme včasnou rezervaci výhradně prostřednictvím emailové zprávy, kterou zašlete na adresu martha.tena.info@email.cz. Máte-li požadavek na konkrétní místa či místa pro větší skupinu u sebe, uveďte jej do zprávy.


O řeckých večerech

Řecké večery s Marthou & Tenou mají svoji dlouholetou tradici. V jejich živém podání zde zaznívají nejkrásnější písně z celého Řecka určené k poslechu i k tanci. Může zaznít i typický řecký lidový nástroj buzuki.
Řecké večery jsou otevřeny široké veřejnosti. Tanečníci z kurzů řeckých tanců si zde procvičí vše, co se už naučili. Ostatní se mohou zaposlouchat do energické muziky a zpěvu Marthy & Teny. Většinou se nově příchozí do tance sami zapojí a během chvíle se naučí ten nejjednodušší, který během večera zazní nejčastěji – chasaposerviko.

Co na sebe
Budete-li tancovat, vezměte si na sebe něco lehkého a hlavně pohodlné boty bez podpatků.

Speciální Řecké večery mohou být na jiných místech i o letních prázdninách. Proto raději sledujte naše stránky nebo si novinky nechce zasílat do e-mailu – svou souhlas se zasíláním nám zašlete sem: Martha.Tena.info@email.cz.

Těšíme se na shledání s vámi.