Nabídka vystoupení

Martha & Tena Elefteriadu mají v repertoáru české hity 70. a 80. let i nejkrásnější písně z celého Řecka. Na vystoupeních nabízí obojí – velký koncert s českou kapelou Professor pod vedením Richarda Markuzziho, pořad s písněmi a povídáním o Řecku nebo celý řecký večer.

Nabízíme Vám 4 základní programy:

1. Písně řeckého pobřeží
Martha & Tena zpívají nejkrásnější písně ze svého řeckého repertoáru, které jsou proloženy vyprávěním o jejich životě, o Řecku a mnohém jiném. Součástí vystoupení je i beseda s diváky. Živý zpěv je doprovázen dvěma řeckými muzikanty, nebo doplněn halfplaybackem.

2. Největší pecky
Průřez kariérou Marthy & Teny – jejich největší české hity za doprovodu skupiny Professor Richarda Markuzziho. Uslyšíte hity Od zítřka máme dovolenou, Zpívej tu píseň kouzelnou, A desky dál stárnou, Proč přicházíš tak pozdě, lásko a mnohé další dodnes oblíbené písně.

3. Balady, šansony, blues…
Komorní recital Marthy Elefteriadu a jazzového klavíristy Vladimíra Strnada. Zazní nejmilejší písně Marthy, jak je potkávala na své hudební pouti, a to v řečtině, v angličtině a v češtině.

4. Vystoupení Arionas
Tři hudebníci – Martha Elefteriadu (zpěv), perský zpěvák Shahab Tolouie (zpěv, kytara, perský setár), Stanislav Barek (kytara) – a v jejich podání řecké, perské a španělšké písně. Více informací zde.

5. Řecké tance
Kurz je rozložen do 10 lekcí a je pravidelně pořádán v Praze. Na vyžádání jej lze uspořádat i mimo Prahu. Zájemci se naučí vybrané tance. Více zde. Výuku lze podpořit uspořádáním řeckého večera a vychutnat si tak pohodovou řeckou atmosféru.

Vyberte si, prosíme, z naší nabídky a kontaktujte nás.

Pozornost pro hosty
Možnost zajištění našich CD pro vaše hosty, např. jako dárek, za zvýhodněnou cenu. Nabídnout můžeme aktuální 3CD „Zlatá kolekce“ mapující kariéru Marthy & Teny (2 CD s českými pásněmi a 1 CD s řeckou muzikou), CD „Nejkrásnější řecké písně“ s výhradně řeckou tvorbou, nebo sólové CD Marthy „Kresby tuší“, oceněné titulem Popové album roku 1981.


Z našich vystoupení:

Největší pecky, Divadlo Broadway v Praze:

Balady, šansony, blues…, Pefti vrochi, Slovenský dom v Praze:

Řecký večer, reportáž TV Barrandov, Klub Novotného Lávka v Praze, říjen 2015: