Kurzy řeckých tanců


NOVÉ KURZY SE OTEVÍRAJÍ OD 19. LEDNA 2023.


Začátečníci se naučí základní tance, které se nejčastěji tančí na řeckých zábavách jak u nás, tak při nejrůznějších slavnostech v Řecku. Stačí mít chuť tancovat a zbytek už nechat na našich lektorech. Vysvětlí jednotlivé taneční kroky a budou stále se vším pomáhat a radit.
Pokročilí se naučí složitější rytmy z různých oblastí Řecka, z ostrovů, Makedonie, Ikarie, Kréty atd.

Místo konání:  tělocvična Střední školy obchodní, ul. Belgická 29, Praha 2 (u nám. Míru).Upozornění: Uzávěrka pro zájemce je nejpozději 7 dnů před začátkem kurzu. Jestliže se nepřihlásí dostatečný počet osob, kurz se odloží.

Tancujeme každý čtvrtek 18:00 – 19:30 hodin.

Co na sebe: Vezměte si něco lehkého a hlavně pohodlné boty bez podpatků s podrážkou, jež nezanechává stopy. Z důvodu dodržení hygienických opatření stanovených Ministerstvem zdravotnictví se při tanci nebudeme držet přímo za ruce, ale za šátky. Prosíme proto, máte-li doma vhodný šátek, vezměte si ho s sebou.

 ZAČÁTEČNÍCIPOKROČILÍ
LektorMartha Elefteriadu
Petra Poučková
Martha Elefteriadu
Jitka Umancová
Počet lekcí1010
Kurzovné2 200 Kč2 000 Kč
Kurzovné s Benefit Plus/CafeterieBude upřesněnoBude upřesněno
Cena 1 lekce250 Kč
Pouze pro ty, co kurz již opakují.
250 Kč

Cenu za 1 lekci je možné využívat pouze v případě, že je kurz naplněn minimálním počtem účastníků potřebným pro jeho konání.

Platbu je možné uskutečnit také přes server  www.mujbenefitplus.cz.

Benefit Plus

Jak se přihlásit?

Kurzovné je možné uhradit pouze bankovním převodem – Zašlete na číslo účtu: 2806172003/0800 částku kurzovného. Jako variabilní symbol uveďte 13112014. Do poznámky pro příjemce, prosíme, napište Vaše jméno, abychom věděli, ke komu platbu přiřadit. Prosíme o splatnost nejpozději týden před zahájením kurzu. Poté nám zašlete na e-mail Martha.Tena.info@email.cz kopii dokladu o provedené platbě.
Kurz je třeba zaplatit dopředu celý, pronájem sálů se platí také předem. Výjimku mají opakující kurzisté, kteří si mohou po předchozí domluvě zaplatit jednorázový vstup na lekci.

Společně s přihlášením nám tedy zašlete na e-mail Martha.Tena.info@email.cz:

  • e-mailovou adresu, na které je možné Vás kontaktovat a zasílat Vám další informace
  • telefonické číslo
  • Pokud se přihlašujete ve skupině, pak nám zašlete všechny uvedené údaje za každého účastníka
  • Kopii dokladu o zaplacení kurzovného
  • Prosíme také o připojení souhlasu se zasíláním newsletterů. Přečtěte si prosíme informace k poskytnutému souhlasu zde.

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT – ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ
Jde to lehce, stačí stáhnout si náš poukaz, vytisknout a doplnit jméno Vašeho blízkého, pro něhož je dárek určen. A je to!
Pak už stačí vybrat si termín a poukázat na náš účet částku kurzovného, a to včas před vybraným termínem. Poukaz je nutné využít nejpozději do půl roku od jeho zaplacení.
O svém záměru nás prosíme informujte na e-mail Martha.Tena.info@email.cz, abychom věděli ke komu kurzovné přiřadit.

Další informace
U řeckých tanců nepotřebujete partnera, jste součástí skupiny.

Nezřídka se stává, že si jednotliví kurzisté opakují kurz, kterým právě prošli, aby si upevnili základy, nemuseli myslet jen na kroky a mohli se svobodně oddat tancům, které si už dokonale osvojili. Je to na vás, a na vašem pocitu, kdy se rozhodnete přestoupit dál, i když v několika málo případech jsme tanečníkům sami doporučili zopakovat si kurz. Máme zkušenost, že někteří z těch, kteří si základní kurz chtěli opakovat, patří dnes k těm nejlepším.

VÍKENDOVÉ KURZY
Na vyžádání je možné uspořádat dvoudenní intenzivní kurz pro začátečníky i mimo Prahu. Zájemci budou mít možnost seznámit se základy jednotlivých tanců a vychutnat si pohodovou řeckou atmosféru. Kontakt pro sjednání akce: Martha.Tena.info@email.cz.